Warunki lokalowe

Magiczna willa z ogrodem w bezpiecznej okolicy i doskonałej lokalizacji

Nasz nowy, wolnostojący budynek o powierzchni ponad 760 m2 został zaprojektowany i zbudowany specjalnie na potrzeby żłobka pzedszkola.

Budynek spełnia wszelkie restrykcyjne wymogi regulowane przepisami budowlanymi, sanitarnymi i przeciwpożarowymi.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, nasze przedszkole posiada całodobowy system monitoringu, który obejmuje zewnętrzną część budynku i jego wnętrza.

Nasi podopieczni mają do dyspozycji:

– 5 sal wychowawczych, które są .jasne, przestronne, nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone w pomoce edukacyjne. Zarówno meble i zabawki posiadają wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Podłogi TARKET wykonane są z naturalnych materiałów, które w 73% są pozyskiwane ze źródeł odnawialnych, co więcej, podłoga posiada naturalne właściwości bakteriobójcze, co pozwala na utrzymanie właściwej higieny.

– dużą salę sportowo-widowiskową – fantastyczne miejsca do ćwiczeń podczas zajęć korekcyjnych, tanecznych, teatralnych, gimnastycznych i sportowych. Jest to również miejscem, w którym organizujemy nasze bale, spektakle i imprezy tematyczn, a w deszczowe dni, wykorzystujemy tę przestrzeń, żeby zapewnić dzieciom dodatkowy ruch.

– leżakownię – wyposażoną w certyfikowane łóżka i szafki na osobistą pościel (pościel i ręczniki zapewnia przedszkole)

– pokój specjalisty – pomieszczenie przeznaczone na zajęcia z logopedą i spotkania rodziców z psychologiem

– profesjonalnie wyposażoną kuchnię

– przestronną jadalnię – przeznaczoną do nauki etykiety przy stole już od najmłodszych lat