REKRUTACJA TRWA! ZADZWOŃ: +48 606 138 988

Zapisy do przedszkola

Nasze przedszkole prowadzi zapisy przez cały rok kalendarzowy. W czasie trwania roku szkolnego, do przedszkola mogą być przyjmowane dzieci w miarę wolnych miejsc. O przyjęciu dzieci do przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń, przy zachowaniu zasady, że pierwszeństwo mają dzieci posiadające rodzeństwo uczęszczające do naszego przedszkola. Do przedszkola przyjmowane są dzieci od 2 lat – 6 lat. Podstawą przyjęcia Państwa dziecka do przedszkola jest: wypełnienie formularza zgłoszenia dziecka: wysłany drogą mailową uiszczenie opłaty wpisowej podpisanie umowy Informacje: Telefon: 606 138 988 E-mail: KONTAKT@PRZEDSZKOLESWIATDZIECKA.EDU.PL
DNI OTWARTE

Dni otwarte to możliwość dla rodziców i ich dzieci bezpośredniego spotkania się z nami w naszej siedzibie. . Podczas prezentacji dla rodziców, dzieciom zapewniamy zabawę z nauczycielkami w ogrodzie lub jednej z naszych sal.  

SPOTKANIA ONLINE

Wolisz spotkanie wirtualne? Zapraszamy na intereaktywne dni otwarte online! Spotkania z nami odbywają się dla wszystkich chętnych rodziców i ich dzieci poprzez aplikację ZOOM, w czasie rzeczywistym.

SPOTKANIE INDYWIDUALNE Z DYREKTOREM

Umówione wcześniej spotkanie może odbyć się podczas pracy przedszkola lub po jego zamknięciu. Ofertę naszego przedszkola przedstawimy wtedy indywidualnie i odpowiemy na wszystkie pytania.

pl_PLPolish