Adaptacja i integracja

Szybka adaptacja i dobre samopoczucie Twojego dziecka, to nasz znak rozpoznawczy.

Dobre samopoczucie dziecka w naszym przedszkolu i żłobku jest dla nas niezwykle ważne, dlatego zapraszamy rodziców i dzieci na zajęcia adaptacyjne. Dziecko, uczestnicząc w zabawach, zdobywa doświadczenia społeczne i nabiera poczucia bezpieczeństwa a także oswaja przyszłe rozstanie z rodzicami, stopniowo przyzwyczajając się do nowego otoczenia.

Zapraszamy na zajęcia integracyjno-adaptacyjne, które prowadzone są przez nauczycieli wychowawców grup oraz nauczycieli anglojęzycznych. Rodzic towarzyszy dziecku podczas zajęć, aż do momentu jego zaadaptowania się w grupie. Podczas zajęć dzieci bawią się i oswajają z rozstaniem z rodzicami.