Warunki lokalowe

Nowy, wolnostojący budynek o powierzchni ponad 760 m2 został zaprojektowany i zbudowany specjalnie na potrzeby przedszkola. Budynek spełnia wszelkie restrykcyjne wymogi regulowane przepisami budowlanymi, sanitarnymi i przeciwpożarowymi. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, nasze przedszkole posiada całodobowy system monitoringu, który obejmuje zewnętrzną część budynku i jego wnętrza.

Pomieszczenia:

5 sal : Jasne, przestronne, nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone w pomoce edukacyjne. Zarówno meble i zabawki posiadają wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Podłogi TARKET wykonane są z naturalnych materiałów, które w 73% są pozyskiwane ze źródeł odnawialnych, co więcej, podłoga posiada naturalne właściwości bakteriobójcze, co pozwala na utrzymanie właściwej higieny.

Sala sportowo-widowiskowa: Przestronna, jasna sala zapewnienia dzieciom miejsca do ćwiczeń podczas zajęć korekcyjnych gimnastycznych i sportowych. Jest to również miejscem, w którym organizujemy bale, spektakle i urodzin. W deszczowe dni dzieci, wykorzystujemy tę przestrzeń, żeby zapewnić dzieciom dodatkowy ruch.

Leżakownia: Wyposażona w certyfikowane łóżka i szafki na osobistą pościel (pościel i ręczniki zapewnia przedszkole). Leżakowanie nie jest obowiązkowe.

Pokój specjalisty: Pomieszczenie przeznaczone na zajęcia z logopedą, spotkania rodziców z psychologiem.

Kuchnia: Profesjonalnie, nowocześnie wyposażona kuchnia. Wszystkie posiłki przygotowujemy na miejscu.

Jadalnia: Przeznaczona do nauki etykiety przy stole już od najmłodszych lat.

Toalety: W każdej klasie, przystosowane dla małych dzieci.

Plac Zabaw: Przestronny, zielony plac zabaw zaprojektowany specjalnie na potrzeby naszego przedszkola, stworzony przez ludzi, dla których bezpieczeństwo jest priorytetem.

Parking: Duży parking, zaprojektowany z myślą o komforcie rodziców.