Posiłki

Właściwe odżywianie i kulinarne smaki Twojego dziecka są dla nas bardzo ważne. Wierzymy, że zdrowe odżywianie wpływa na rozwój i samopoczucie dzieci. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Produkty kupujemy od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Nasza kuchnia umożliwia codzienne przygotowywanie posiłków na miejscu. Większość posiłków przygotowujemy przy użyciu pieca konwekcyjnego, co oznacza to, że potrawy są przygotowywane bez tłuszczu i soli, zaś efekt jest ten samo co podczas gotowania na parze, duszenia czy smażenia. Produkty zachowują wszystkie właściwości odżywcze, co podnosi sprawność pracy mózgu i wzmacnia koncentrację. Nie używamy półproduktów, białej mąki, białego cukru, rafinowanej soli, konserwantów, wzmacniaczy smaków. Nasze dania zawierają odpowiednią kalorycznośś oraz niezbędne składniki pokarmowe i mineralne.

W razie potrzeby przygotowujemy także indywidualne diety bezmleczne, bezglutenowe, wegańskie, wegetariańskie.

Zapewniamy naszym dzieciom cztery posiłki dziennie.

Przykładowe menu