REKRUTACJA TRWA! ZADZWOŃ: +48 606 138 988

Zajęcia rozwojowe dla dzieci z cyklu FUN & SHINE.

11 Luty 2020

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszam na nasze nowe, sobotnie zajęcia rozwojowe dla dzieci z cyklu FUN & SHINE.

Tym razem, będą to polsko-angielskie warsztaty taneczno – ruchowe, dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które przekornie nazwaliśmy “Małpie Figle”. Autorką programu i prowadzącą zajęcia jest Urszula Trzeciakowska.

“Nasze zajęcia są podróżą ciała i wyobraźni, przemierzymy sawannę udając słonie, zawiśniemy nad Wisłą udając komara, poślizgamy się jak węże i poskaczemy jak koniki polne. W tę i inne podróże ruchowe wybierzemy się razem. Skacząc, chodząc, skręcając, biegając, zwalniając czy przyspieszając, będziemy się oswajać z naszymi ruchowymi możliwościami. Będziemy je nazywać i poznawać do czego i kiedy są przydatne. Będziemy bawić się indywidualnie, w parach lub w grupie. Może zdarzy nam się fiknąć koziołka albo poturlać po podłodze… a może będziemy leżakować i słuchać śpiewu leśnych ptaków.”

Tematem naszych warsztatów jest poznawanie i rozwijanie możliwości ruchowych ciała oraz tego jak ekspresja ruchowa wpływa na relacje z innymi. Ruch jest naturalnym sposobem bycia w świecie, zabawa jest świetną przestrzenią do utrwalania bogactwa wzorców zachowań ruchowych, a co za tym idzie społecznych. W świecie coraz bardziej zdominowanym przez technologię i siedzący tryb życia warto dbać o równowagę 😉

BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE odbędą się wyjątkowo w piątek, 21.02.2020 o godz. 11:00

Warsztaty będą się odbywać w każdą sobotę, od godz. 11:00 do 12:00 ( w tym 15 min przerwy) w siedzibie przedszkola.

STARTUJEMY: 29.02.2020 o godz. 11:00

Cena za miesięczny karnet ( 4 zajęcia) to 160 zł

Zapraszamy do zapisów!
Udział dziecka w warsztatach prosimy zgłaszać telefonicznie: 606 138 988 lub mailowo: przedszkoleswiatdziecka@onet.pl
Uwaga! Minimalna ilość uczestników niezbędna do uruchomienia warsztatów to 10 osób. Maksymalna ilość uczestników to 12 osób w grupie.

pl_PLPolish